אודות

קצת על הסטודיו של רוית זיו - "בית של חוגים" בנס ציונה

"בית של חוגים"
נפגשים כדי ליצור, ומאמינים שכול אחד יכול

"בית של חוגים", הוקם לפני כ 16 על ידי רוית לנגליב זיו, במטרה לחשוף את הלומדים לשלל אומנויות. כיום ב"בית של חוגים" מתקיימים לימודי תאטרון (בקבוצות, לפי גילאים) בהנחיית רוית לנגליב זיו ולימודי מוסיקה ב"גרוב – בית מוסיקה" בניהולו של ירון זיו, ובהנחייתם של מורים–מוסיקאים נוספים (גיטרה, תופים, פסנתר, פיתוח קול-לימודים פרטניים והנחיית הרכבים).

בית של חוגים רוית זיו חוגי תיאטרון

נפגשים כדי ליצור

לכולנו שפה אחת אותה אנחנו מדברים, איתה אנחנו חושבים, איתה אנחנו נעים… אבל יש שפה אחת שהיא אישית וייחודית לכול אחד מאיתנו, השפה בה אנו יוצרים. ישנן המון דרכים וצורות לאמר את היצירה שלנו, לכול אחד נטיית הלב שלו, הצורך, והדרך שעושה לו טוב. ב"בית של חוגים"- אנחנו נפגשים כדי ליצור, ומאמינים שכול אחד יכול! באמצעות תאטרון, מוסיקה, תנועה, שירה, ועוד…מה שחשוב הוא הרצון.

כול אחד יכול

ברגע שהבחנו שיש בנו איזה ניצוץ שרוצה לבוא לידי ביטוי, ואנו מזהים את הצורך ליצור, מגיע שלב בחירת הדרך. לתהליך הזה אנחנו לוקחים איתנו שני דברים חשובים: אמונה בעצמנו והתמדה.

מזמינים אתכם לנסות – כול אחד יכול!

חוג תיאטרון ומשחק לילדים ומבוגרים

הדרך

בעודנו צועדים בדרך היצירה חשוב שנהנה ממנה, שלא נאיץ תהליכים ולא נראה רק את התוצאה לנגד עינינו. הדרך מטבעה משתנה לאורך המסע: לעיתים היא דורשת מאמץ, לעיתים מנוחה, יכולה להפתיע, יכולה להרגיע, לעיתים נעצרים ורק מתבוננים… ישנם הרבה שלבים בתהליך היצירה. אנחנו מאמינים ב"בית של חוגים" שאם קיים הרצון הראשוני ליצור, ההתמדה הסבלנות והמוטיבציה מגיעים בעקבותיו.

חדוות היצירה

ההתמסרות ליצירה מביאה הרבה שמחה. עצם העשייה, החיפוש, ההשראה, השאלות, הגילויים וההעשרה נותנת תחושה של צמיחה, של התחדשות. תחושת השמחה מתעצמת מהצעידה קדימה בדרך ונותנת לנו מוטיבציה להתמיד.

רוית לנגליב זיו

את חוגי התאטרון לילדים נוער ומבוגרים מנחה רוית – במאית ומורה לתאטרון. בעלת נסיון של 25 שנה בהוראת תאטרון ובימוי. מעבירה סדנאות תאטרון משחק למורים וסדנאות “תקשורת באמצעות תאטרון” להורים וילדים. מנהלת את "בית של חוגים" מתוך אמונה בקשר ההדוק בין יצירה לצמיחה.

בית של חוגים רוית זיו חוגי תיאטרון

תפריט נגישות