חוגי תיאטרון

סטודיו ללימודי תאטרון לילדים נוער ומבוגרים בנס ציונה

ב”בית של חוגים” מתקיימים לימודים וחוגי תיאטרון על פי קבוצות גיל. הלימודים מיועדים לכול אוהבי הבמה, הרוצים ללמוד את סודותיה ולהתנסות באומנות המשחק. הלימוד הוא חוויתי וכולל מגוון רחב של התנסויות שקשורות לעולם התאטרון: משחקי תאטרון, אימפרוביזציות, עבודה על דמויות, עבודה על טקסט, סיפור, עבודה עם מסכות, מוסיקה ותנועה.

דרך עולם התאטרון נחדד ונחזק: קשב, דמיון, ריכוז, ביטחון וקבלה של עצמנו כפי שאנחנו (ללא שפיטה, ביקורת והשוואה) באמצעות עבודה אישית וקבוצתית. המפגש עם הבמה יאפשר ליצירתיות, לחופש, לספונטאניות, לשמחה ולהומור, אשר טמונים בכול אחד מאיתנו, לבוא לידי ביטוי.

לימודי תאטרון לילדים, נוער ומבוגרים

קבוצות לימוד וחוגי תיאטרון מתקיימות ב 3 קבוצות:

קבוצת חוגי תאטרון לילדים

לימודי תאטרון בדרך חווייתית, היכרות עם שפת התאטרון באמצעות משחקי תיאטרון, אימפרוביזציה, משחקי תפקידים, תיאטרון סיפור ועוד. התנסויות המאפשרות לילד לפגוש את הכוחות הטמונים בו, לפתח את התקשורת הבינאישית, הדמיון, ביטוי הרגשות והיצירתיות וכמו כן לאמן את יכולותיו להיות נינוח חופשי ובטוח מול קהל.

קבוצת חוגי תאטרון לנוער

חוגי תיאטרון באופן חוויתי המאפשרים היכרות והתנסות עם עולם הבמה. אימפרוביזציה, משחקי תיאטרון, תנועה, טקסט, עבודה על דמות ועוד. ולסיום השנה מפגש עם קהל בהפקה עצמית ומקורית משותפת לקבוצה.

קבוצת חוגי תאטרון למבוגרים

לימודי תאטרון בדרך חווייתית: אימפרוביזציות, משחקי תיאטרון, תנועה, טקסט, מסכות, עבודת דמות ועוד. מוזמנים להשמיע את קולכם, להעז, לאלתר, להיות קשובים, ספונטניים, ליצור בחופשיות ולהרגיש נינוחים ובטוחים על הבמה, במפגש עם קהל.

החוגים בהנחיית רוית לנגליב זיו ומורים מקצועיים נוספים.

לקבלת פרטים מוזמנים להתקשר- 052-3579987 או לשלוח מייל ונחזור בהקדם

תפריט נגישות